All for Joomla All for Webmasters

Miło nam poinformować, że w III Powiatowym Konkursie Literacko-Multimedialnym „Sienkiewicz” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach pod patronatem Starosty Powiatu Częstochowskiego dwie nasze uczennice zajęły czołowe miejsca. W kategorii prezentacja multimedialna miejsce I zajęła Agnieszka Prudło, a miejsce II Zuzanna Kociszewska. Gratulujemy!

 "ZABAWKA EKOLOGICZNA" - wyniki konkursu

W dniu 4 czerwca zostały rozdane dyplomy i nagrody w I Powiatowym Konkursie "ZABAWKA EKOLOGICZNA" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 41 w Częstochowie. A oto nagrodzeni:

kategoria: PRZEDSZKOLA

I miejsce:
Julia Dobosz - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Antoninek
Miłosz Bednarek - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Antoninek
Tomasz Dobosz - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Antoninek
Oliwia Szczepańska -  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2

II miejsce:
Zofia Lis - Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Antoninek
Vanessa Przepiórka - Przedszkole nr 1

III miejsce:
Anna Cyran - Przedszkole w Choroniu
Zając Zuzanna - Przedszkole nr 38

Wyróżnienie:
Stradomska Maria - Przedszkole nr 11

kategoria - KLASY I-III Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Oliwier Mirowski - SP19
Maja Łempińska - SP2
Wiktoria Belica - SP39

II miejsce:
Maciej Rykała - SP19
Szymon Kapiński - SP19
Marek Pawełczak - SP40

III miejsce:
Maksymilian Śliwiak - SP2
Lena Rabenda - SP19
Małgorzata Trzepizór - SP38
Dominik Żurkowski - SP19

Wyróżnienie:
Marcel Frendowski - SP w Poraju

kategoria: KLASY  IV - VII Szkoły Podstawowej

I miejsce:
Daria Kuder - SP w Koszęcinie

II miejsce:
Maja Reterska - ZSP w Kościelcu

III miejsce:
Anna Maria Antczak - SP w Koszęcinie

Wyróżnienie:
Igor Marchewka - SP24
Dariusz Beś, Justyna Cesarz, Kacper Skibicki, Patrycja Skowron - ZSS28

Gratulujemy!

Wyniki Plastyczno-Literackiego Konkursu „Latawce, dmuchawce, wiatr…"

 

Kategoria Literacka , klasy IV – VI szkoły podstawowej
I miejsce – Oliwia Szastaj, Szkoła Podstawowa nr 39
II miejsce – Marcelina Oczko, Szkoła Podstawowa nr 31
III miejsce – Bartosz Wejman, Szkoła Podstawowa nr 24
III miejsce - Maja Cielonek, Szkoła Podstawowa nr 14
Wyróżnienie -  Martyna Galińska, Szkoła Podstawowa nr 14
Wyróżnienie - Kinga Radosz, Szkoła Podstawowa nr 13

Kategoria Literacka, klasy II – III szkoły podstawowej
I miejsce – Sylwester Kadłubek, Szkoła Podstawowa nr 14
II miejsce – Jakub Zgardowski, Szkoła Podstawowa nr 14
II miejsce - Eliza Kłosowska, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce – Igor Marchewka, Szkoła Podstawowa nr 24

Kategoria Plastyczna, grupa przedszkolna
I miejsce – Aleksander Staszczyk, Miejskie Przedszkole nr 25
II miejsce – Staś Kołodziejczyk, Miejskie Przedszkole przy ZSP nr 2
III miejsce – Oliwia Szczypior, Miejskie Przedszkole nr 15
Wyróżnienie – Amelia Hereźniak, Miejskie Przedszkole nr 17
Wyróżnienie - Kasia Czerwik, Miejskie Przedszkole nr 17

Kategoria Plastyczna, klasy I- III szkoły podstawowej
I miejsce – Lena Żmuda, Szkoła Podstawowa nr 14
I miejsce - Bartłomiej Michalak, Szkoła Podstawowa nr 13
II miejsce – Oliwier Mirowski, Szkoła Podstawowa nr 19
II miejsce - Bartosz Smaga, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 53
III miejsce – Bartosz Burda, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Małgorzata Trzepizór, Szkoła Podstawowa nr 38
Wyróżnienie – Maja Broncel, Szkoła Podstawowa nr 13
Wyróżnienie - Hanna Olaszewska, Szkoła Podstawowa nr 19

Kategoria Plastyczna, klasy IV – VI szkoły podstawowej
I miejsce – Franciszek Suchecki, Szkoła Podstawowa nr 7
I miejsce - Adrianna Fujarska, Szkoła Podstawowa nr 8
II miejsce – Karolina Pyrc, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce - Julia Szatraj, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce – Aleksandra Smaga, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 53
III miejsce - Anna Burda, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Magdalena Tracz, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Małgorzata Wieczorkiewcz, Szkoła Podstawowa nr 1
Wyróżnienie – Maja Kalicka, Szkoła Podstawowa nr 13
Wyróżnienie - Marta Otrębska, Szkoła Podstawowa nr 13

Wszystkim Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy!
Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 4 czerwca 2018 roku o godzinie 12.15 w Szkole Podstawowej nr 41.

Wyniki konkursu plastycznego "Moja Biało - Czerwona":

W kategorii przedszkola:
I miejsce - Filip Suda z MP nr 35
II miejsce - Szymon Frankowski z MP nr 8
III miejsce - Jowita Zaskórska z MP nr 35
W kategorii szkoła podstawowa:
I miejsce - Maja Dymek z SP nr 38
II miejsce - Magda Jankowska z SP nr 38
Wyróżnienia: Kacper Kleszcz, Maja Gradoń, Ewa Wosik, Wiktoria Stanierowska z SP nr 33.
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród w dniu 4 czerwca 2018 na godzinę 13.00.

Back to top