Rok szkolny 2017/2018
Nazwisko i Imię |
Rodzaj Zajęć |
Dzień |
Godzina |
Sala |
Baranowska Iwona |
Konsultacje z języka polskiego |
środa |
13.40 - 14.25 |
8 |
Blachnicka Urszula |
Koło geograficzne - przygotowanie do konkursu przedmiotowego |
piątek |
13.40 - 14.25 |
16 |
Budzynowski Radosław |
Koło historyczne |
środa |
14.35 - 15.20 |
14 |
Buksa Maria |
"CARITAS" |
poniedziałek |
15.30 - 16.15 |
10 |
Chojnacka Elżbieta |
Konsultacje z matematyki |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 wg potrzeb |
17 |
Dudek Tadeusz |
Konsultacje z matematyki |
środa |
14.35 - 15.20 |
10 |
Gidziela-Olbrych Anna |
Konsultacje z biologii |
poniedziałek |
wg potrzeb |
11 |
Głowacka Agnieszka |
Konsultacje z matematyki i fizyki; Zespół muzyczny |
wtorek |
13.40 - 15.20 wg potrzeb wg potrzeb |
9 |
Górska Aneta |
Konsultacje z języka angielskiego |
środa |
13.40 - 14.25 wg potrzeb |
9 |
Grabałowski Marcin |
Koło cymbergaja |
środa |
14.35 - 15.20 |
3 |
Gracka-Wesołek Małgorzata |
Koło języka francuskiego |
czwartek |
14.35 - 15.20 |
czytelnia |
Gryś Agnieszka |
Koło z języka polskiego |
czwartek |
13.40 - 14.25 |
18 |
Gwardecka Urszula |
Szkolne Koło Wolontariatu |
wg potrzeb |
wg potrzeb |
- |
Klecha Alicja |
Konsultacje z języka angielskiego |
środa |
14.35 - 15.20 |
4 |
Knapik-Rodriguez Danuta |
Konsultacje z języka angielskiego |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 |
3 |
Koba Anna |
Konsultacje z matematyki |
czwartek |
wg potrzeb |
17 |
Krawczyk Monika |
Zespół taneczny |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 |
sala gim. |
Kubicki Ryszard |
Koło fotograficzne |
czwartek |
14.35 - 15.20 |
5 |
Łąpieś Agnieszka |
Konsultacje z języka niemieckiego |
środa |
wg potrzeb |
4 |
Malasiewicz Jolanta |
Konsultacje z języka polskiego |
poniedziałek |
13.40 - 14.25 |
7 |
Małoszyc Beata |
Zajęcia z języka angielskiego |
czwartek |
14.35 - 15.20 |
15 |
Mazurek Katarzyna |
Szkolne Koło Wolontariatu |
wg potrzeb |
wg potrzeb |
- |
Mielnicka Marta |
"CARITAS" |
poniedziałek |
15.30 - 16.15 |
10 |
Niepsuj Bożena |
Przygotowanie do konkursu "Na olimpijskim szlaku" |
wg potrzeb |
wg potrzeb |
6 |
Ostrowska Ewa |
Konsultacje z fizyki |
wtorek |
14.30 - 15.15 wg potrzeb |
12 |
Paszkowska Agnieszka |
Zajęcia z języka angielskiego |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 |
4 |
Prudło Halina |
Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w bibliotece |
środa |
13.35 - 14.35 |
czytelnia |
Pęczak Robert |
Rekreacja |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 |
sala gim. |
Stempniak Agnieszka |
Konsultacje z chemii |
środa |
13.40 - 14.25 wg potrzeb |
1 |
Wincek Małgorzata |
Siłownia |
wtorek, środa |
13.30-16.00, 8.00-8.45 |
siłownia |
Witkowska Magdalena |
Koło historyczne |
wg potrzeb |
wg potrzeb |
2 |
Wolniak Sylwia |
Szkolne Koło Wolontariatu |
wg potrzeb |
wg potrzeb |
--- |
Wrześniak Nina |
Konsultacje z języka niemieckiego |
piątek |
13.40 - 14.25 wg potrzeb |
15 |
Zarzycka Magdalena |
Koło historyczne |
poniedziałek |
14.35 - 15.20 |
14 |
Zajęcia sportowe
Czwarta godzina obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego w ramach tygodniowego wymiaru godzin będzie realizowana w formie:
- zajęć sportowych i rekreacyjnych
- aktywnych form turystyki
- imprez rekreacyjnych i rozgrywek sportowych
- uczestnictwa w ważnych dla środowiska wydarzeniach sportowych
Zajęcia te będą realizowane jako zajęcia pozalekcyjne.