All for Joomla All for Webmasters
Szkoła Podstawowa nr 41
Szkoła Podstawowa nr 41
Patron - Jan Matejko
Patron - Jan Matejko
Nauka
Nauka
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia
Baza dydaktyczna
Baza dydaktyczna
Previous Next Play Pause
loading...

W naszym Gimnazjum przede wszystkim kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój osobowości naszych uczniów, a także na to, aby potrafili oni zdobytą wiedzę wykorzystać w życiu codziennym; umieli porozumieć się w obcym języku, skorzystać z komputera i Internetu. Dbamy, aby uczniowie zdolni mogli rozwijać swe talenty przez uczestnictwo w kołach zainteresowań, a uczniowie słabi mogli uzupełniać braki korzystając z zajęć wyrównawczych. Naszym uczniom i ich rodzicom oferujemy:Kadra pedagogiczna

Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. 

Zajęcia pozalekcyjne

Bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych

Dziennik elektroniczny

Dostęp do ocen uczniów

Sieć WIFI

Dostęp do bezpiecznej sieci internetowej

Specjalne potrzeby

Opiekę pedagoga i psychologa.

Konsultacje

Comiesięczne konsultacje i zebrania dla rodziców

loading...

Back to top