All for Joomla All for Webmasters

Uwaga!

Od dnia 28.08.2018 r. strona nie będzie aktualizowana.
Zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 41 im. Jana Matejki:

www.sp41.czest.pl

all4web

Wyniki Plastyczno-Literackiego Konkursu „Latawce, dmuchawce, wiatr…"

 

Kategoria Literacka , klasy IV – VI szkoły podstawowej
I miejsce – Oliwia Szastaj, Szkoła Podstawowa nr 39
II miejsce – Marcelina Oczko, Szkoła Podstawowa nr 31
III miejsce – Bartosz Wejman, Szkoła Podstawowa nr 24
III miejsce - Maja Cielonek, Szkoła Podstawowa nr 14
Wyróżnienie -  Martyna Galińska, Szkoła Podstawowa nr 14
Wyróżnienie - Kinga Radosz, Szkoła Podstawowa nr 13

Kategoria Literacka, klasy II – III szkoły podstawowej
I miejsce – Sylwester Kadłubek, Szkoła Podstawowa nr 14
II miejsce – Jakub Zgardowski, Szkoła Podstawowa nr 14
II miejsce - Eliza Kłosowska, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce – Igor Marchewka, Szkoła Podstawowa nr 24

Kategoria Plastyczna, grupa przedszkolna
I miejsce – Aleksander Staszczyk, Miejskie Przedszkole nr 25
II miejsce – Staś Kołodziejczyk, Miejskie Przedszkole przy ZSP nr 2
III miejsce – Oliwia Szczypior, Miejskie Przedszkole nr 15
Wyróżnienie – Amelia Hereźniak, Miejskie Przedszkole nr 17
Wyróżnienie - Kasia Czerwik, Miejskie Przedszkole nr 17

Kategoria Plastyczna, klasy I- III szkoły podstawowej
I miejsce – Lena Żmuda, Szkoła Podstawowa nr 14
I miejsce - Bartłomiej Michalak, Szkoła Podstawowa nr 13
II miejsce – Oliwier Mirowski, Szkoła Podstawowa nr 19
II miejsce - Bartosz Smaga, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 53
III miejsce – Bartosz Burda, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Małgorzata Trzepizór, Szkoła Podstawowa nr 38
Wyróżnienie – Maja Broncel, Szkoła Podstawowa nr 13
Wyróżnienie - Hanna Olaszewska, Szkoła Podstawowa nr 19

Kategoria Plastyczna, klasy IV – VI szkoły podstawowej
I miejsce – Franciszek Suchecki, Szkoła Podstawowa nr 7
I miejsce - Adrianna Fujarska, Szkoła Podstawowa nr 8
II miejsce – Karolina Pyrc, Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce - Julia Szatraj, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce – Aleksandra Smaga, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 53
III miejsce - Anna Burda, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Magdalena Tracz, Szkoła Podstawowa nr 13
III miejsce - Małgorzata Wieczorkiewcz, Szkoła Podstawowa nr 1
Wyróżnienie – Maja Kalicka, Szkoła Podstawowa nr 13
Wyróżnienie - Marta Otrębska, Szkoła Podstawowa nr 13

Wszystkim Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy!
Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się 4 czerwca 2018 roku o godzinie 12.15 w Szkole Podstawowej nr 41.

Back to top