Osiagnięcia naukowe i artystyczne
- Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
- Julia Ratka laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
- Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Piotr Kołodziejczyk laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie
- Natalia Małyska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
- Joanna Koła finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
- Michał Suszalski laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
- Oskar Woźniaki laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
- I miejsce Zofia Pulcer w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
- I miejsce Paweł Czerwik w powiatowym konkursie ”330 rocznica odsieczy wiedeńskiej. Z dziejów wojskowości polskiej XVII”
- I miejsce Patryk Siedlik w II Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Zima słowem i pędzlem malowana”
- I miejsce i nagroda Grand Prix Dawid Śledź w Ogólnopolskim Konkursie „Franc-T-Shirt” na logo koszulki promującej naukę języka francuskiego
- I miejsce Klementyna Mazurek w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
- I miejsce Weronika Richane w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
- I miejsce Justyna Wróbel w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
- II miejsce Magdalena Dychto w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza Juliana Tuwima”
- II miejsce Maximilian Bednarski w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „ANIOŁ 2013”
- II miejsce Aleksandra Maliszewska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
- II miejsce Milena Skrzypek w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
- II miejsce Paweł Kostrzanowski w XII Jurajskim Konkursie Plastycznym „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”
- II miejsce Katarzyna Otrębska i Michał Suszalski w VII Powiatowym Turnieju "Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par"
- II miejsce Marta Garncarz w XVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury
- II miejsce Magdalena Dychto w konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód”
- II miejsce Maciej Raźniak w konkursie „Częstochowianie w marszu do Niepodległej” pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy
- II miejsce Zofia Pulcer w Powiatowym Konkursie o Najnowszej Historii Polski „od Narodzin Solidarności do Wolnej Polski. Polska w latach 1980-2014"
- II miejsce Zofia Pulcer w Ogólnopolskim Konkursie literacko-plastycznym „Dis-moi 10 mots…à la folie 2014”
- II miejsce Natalia Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
- III miejsce Piotr Mońka w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „BARWY JESIENI”
- III miejsce Krzysztof Maciejewski w IX Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa”
- III miejsce Maja Zajączkowska w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
- III miejsce Paulina Łataś w Powiatowym Konkursie Wiedzy o „Kamieniach na szaniec”
- III miejsce Maciej Raźniak w VII Powiatowym Konkursie Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Dzieje Polski w twórczości Jana Matejki” w kategorii konkurs plastyczny
- III miejsce Karolina Choraczyńska w konkursie recytatorkim poświęconym Juliuszowi Słowackiemu
- III miejsce Uczniowie klasy 3f w XII Przeglądzie Zespołów Teatralnych „Wręczyckie Jasełka”
- III miejsce zespół Bravissimow VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii pieśń (zespół)
- III miejsce Zofia Pulcer w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Krajobrazy mi znane - wiosną malowane. Oznaki wiosny w ogrodzie.” w kategorii fotografia
- III miejsce Ali Aboud w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
- III miejsce Zofia Witoszek, Piotr Kołodziejczyk, Cezary Szeląg w IV Powiatowym Turnieju Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
- III miejsce Karolina Kaliściak w II Regionalnym Konkursie literacko-plastycznym „Tak wiele nas łączy…notre amitié”
- Wynik bardzo dobry Michał Suszalski w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wynik bardzo dobry Piotr Kołodziejczyk w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Bartłomiej Lechowicz w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
- Wyróżnienie Kacper Kościelny w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI „Biblia i Przypowieści Biblijne”
- Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 12 w II Międzyszkolnym Konkursie "Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej"
- Wyróżnienie Kacper Trzeciak w konkursie na projekt graficzny logo Projektu Informacyjno-Promocyjnego „Młodzi-Kreatywni”
- Wyróżnienie Maria Magdalena Jeziorowska w IV Powiatowym Konkursie Pieśni Religijnej i Maryjnej "Cecyliada"
- WyróżnienieMaria Magdalena Jeziorowska w VII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w kategorii poezja
- Wyróżnienie Iga Całus w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Schronisko dla bezdomnych zwierząt „Marzenia bezdomnego Reksia”
- Wyróżnienie Iga Całus w Regionalnym Konkursie Komputerowym "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"
- Wyróżnienie Karolina Sikora w powiatowym konkursie plastycznym „ZIMA słowem i pędzlem malowana”
- Wyróżnienie Szymon Prusak w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Weronika Będkowska w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Julia Kotas w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Stanisław Szlufik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Wiktoria Zygoń w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"
- Wyróżnienie Klementyna Mazurek w Międzypowiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Wiosna, wiosna ach to Ty..."
- Wyróżnienie Bartłomiej Lisiński w II Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego „Vive la France”
Osiagnięcia sportowe
- I miejsce Piotr Kołodziejczyk, Dawid Kiereś,- 40 Jesienne Marsze na Orientację
- II miejsce Mateusz Michalak – Złota Mila Częstochowy
- II miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna -dziewcząt – Emilia Grajcar
- III miejsce drużynowo- Złota Mila Częstochowy
- III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego- chłopcy
- III miejsce Julia Owczarek- zawody pływackie, 50m styl motylkowy
- IV miejsce w Jurajskiej Lidze Rowerowej runda jesienna- chłopcy- Damian Motylewski
- IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych Powiatu Grodzkiego
- IV miejsce w Mikołajkowym Turnieju piłki siatkowej dziewcząt w Gimnazjum nr 7
- V miejsce w XIX Andrzejkowo-Mikołajkowych Marszach na Orientację w kategorii TP (Iga Całus, Anna Karońska, Izabela Karońska,Natalia Golc, Karolina Sikora)
- VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- piłka ręczna – chłopcy
- VI miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- drużynowo dziewczęta-pływanie
- VIII miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego- drużynowo chłopcy-pływanie
Posted by Koba Anna Lut 12, 2014