All for Joomla All for Webmasters

Zapraszamy do udziału w Konkursie pt. „Kobiety Polskiej Niepodległości– Polki, które zapisały się w historii ojczyzny”, który odbędzie się w trzech kategoriach:
- konkurs literacki dla młodzieży szkół gimnazjalnych i licealistów: „Opowiedz mi o Wielkich Polkach”- do wyboru: bohaterka indywidualna lub zbiorowa
- konkurs multimedialny – film, reportaż dźwiękowy, prezentacja
- konkurs plastyczny dla dzieci szkół podstawowych.     

termin dostarczenia prac: 26 maja 2018 r.

Regulamin konkursu                                                                         

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-literackim "Latawce, dmuchawce, wiatr...". Konkurs trwa od 20 marca 2018 r. do 27 kwietnia 2018 r. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie i przedłożenie pracy konkursowej w formie plastycznej lub literackiej.

Regulamin konkursu

Szkoła Podstawowa nr 41 w Częstochowie ogłasza XI Powiatowy Konkurs Historii Ojczystej i Historii Sztuki „Idea pokrzepienia serc w twórczości Jana Matejki. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”.

Konkurs trwa od 15 marca 2018 r. do 27 kwietnia 2018 r. Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie i przedłożenie pracy konkursowej w formie plastycznej, literackiej lub prezentacji multimedialnej. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI i VII szkół podstawowych oraz uczniów II i III klas gimnazjalnych.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach:
I kategoria - praca plastyczna
II kategoria - praca literacka
(np. opowiadanie, rozprawka)
III kategoria – prezentacja multimedialna

Regulamin konkursu

Back to top